KONST / Litografier / Färglitografi 7347080
nr 734 7080
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg, 166/310, fartyg, signerad, motivets mått: 38x45
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2012
kl 19:31:06
10/1 14:51:46
150 kr
16/1 13:22:41
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg